VILSTEREN – Ja, de Stuwzangers blijven maar doorgaan met hun optredens. Afgelopen week stonden ze op woensdag in de Schans in Zwartsluis en op donderdag in Woonzorgcentrum Nijenstede in Steenwijk. Bij beide locaties was het optreden een groot succes zowel voor het complete koor als voor de bewoners.
De dirigent, Bert Dokter, weet de luisteraars elke keer weer enthousiast te krijgen waarbij hij ook een nieuw woord introduceerde, de Hollandse-dans oftewel in gewoon Nederlands… de polonaise. Want ondanks de hoge leeftijd op beide locaties zetten de “ouderen” maar wat graag de polonaise in waarbij Bert steevast vooraan loopt met zijn accordeon.
Samen met de muzikanten en de grote groep zangers kan je zien dat er een swingend geheel op het podium staat waar de nummers van variëren van rustig tot een hoog tempo. En ja, de oude nummers zijn natuurlijk altijd nog in trek bij de bewoners van deze huizen.
De komende 12 dagen is het nu even “afkoelen” voor het koor uit Vilsteren waarna het volgende optreden weer op 27 augustus is, en dan in Ommen in de Vlierhof.







