STERREBOS – Vanmorgen heb ik nog heerlijk ff lekker geblazen in de witte wereld. O.a. in het Sterrebos en op het Rechterenseveld. Herhaaldelijk zijn we aangesproken door wandelaars die dit ook geweldig vonden. Na een wandeling van zo’n 5 kilometer door het prachtige landschap zijn we even neer gestreken in het Bosrestaurant.
Bij Het Boskamp konden we zelf even uitblazen met een Vechtdal blond biertje en de overheerlijke balkenbrijkroketten. We hebben genoten.
Met vriendelijke groet,
Sander Bruggeman
Sander vertelde nog, het is al weer gedaan met de periode van midwinterhoornblazen. Morgen is het de laatste dag (6 januari ) driekoningen. Dan is het nog afblazen bij de steen bij het station. Ieder die daar wil kijken is van harte welkom. En daarna worden de hoorns weer opgeborgen tot de advent.



