DALFSEN – RECHTEREN – Voor liefhebbers van pure, ambachtelijke biologische producten heeft Boerderijwinkel De Weijdeman iets heel bijzonders in de vriezer liggen: één enkele koeientong.
Deze vergeten delicatesse is geliefd in vele wereldkeukens, maar in Nederland steeds minder vaak te vinden.
“Het is ontzettend mals vlees met een rijke smaak,” vertelt de familie van De Weijdeman. “Veel mensen kennen het van vroeger bij opa en oma, maar weten niet dat je er geweldige gerechten mee kunt maken. Van klassiek gestoofd met mosterdsaus tot Mexicaanse taco’s met ‘lengua’.”
De koeientong wordt diepgevroren aangeboden en is afkomstig van eigen vee. Daarmee is de herkomst gegarandeerd en de kwaliteit hoog.
Wie dit unieke stuk vlees wil bemachtigen, moet er snel bij zijn want er is er slechts één beschikbaar.
De koeientong is verkrijgbaar bij Boerderijwinkel De Weijdeman, Diezerstraat 7 7722KH, Dalfsen.


