Kunst onder de wieken

Kunst onder de wieken

REGIO – Expositie Kunst onder de Wieken van 29 augustus t/m 28 september. Drie exposanten, drie totaal verschillende werelden die je kunt bewonderen in de expositieruimte van Kunst onder de Wieken in molen de Konijnenbelt.

De kunstenaars, allen lid van Stichting Vechtdalkunsten, komen alle drie uit verschillende plaatsen.

Henny Lamme woont in Zwolle.

Voor Jentske Schaap uit Dedemsvaart

Max Timmerman woont en werkt in Nieuwleusen. Max exposeert zijn diorama’s. Een diorama is een museumachtige, driedimensionale opstelling waarin een bestaande of mogelijke werkelijkheid word getoond

De expositie op vrijdag 29 augustus om 15.30 uur. Tot en met zondag 28 september is de expositie te bezoeken bij Kunst onder de Wieken, Zwolse weg 5 te Ommen op vrijdag, zaterdag en zondag van 13.00 uur tot 17.00 uur.

www.vechtdalkunsten.nl

Artikel delen: