Zaterdag Historische boerderijen fietstocht - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Zaterdag Historische boerderijen fietstocht

NIEUWLEUSEN – Wil je tijdens Open Monumentendag eens iets anders doen? Kom dan naar Nieuwleusen. Op zaterdagmiddag 13 september organiseren Museum Palthehof en Heleen Westerman een mooie fietstocht langs oude Nieuwleusense boerderijen. Onder begeleiding van twee lokale bewoners maak je een korte fietstocht van 8 kilometer door de omgeving van Nieuwleusen.

De tocht is kort omdat je onderweg een bezoek brengt aan twee bijzondere oude boerderijen en een voormalige zaagmolen. Tussendoor stoppen de lokale gidsen ook nog bij enkele boerderijen voor een korte uitleg over de bouw en vertellen zij meer over het landschap en de mensen die er woonden.

Vooraf aanmelden is gewenst, want voor deze bijzondere fietstocht is er plaats voor maximaal 15 personen per keer. Aanmelden kan via deze link:  Historische boerderijen van Nieuwleusen en haar bewoners  of telefoon/whatsapp: 06 370 46 922.

Scootmobielers, tweewielers en duofietsers zijn uiteraard ook welkom, zolang je ongeveer 20 meter kunt wandelen en even kunt staan om te luisteren naar verhalen. Bij Museum Palthehof is ook een oplaadpunt.

Bijschrijft foto: Gidsen Jan en Henk staan met Heleen Westerman bij een bijzondere Nieuwleusense boerderij die is gebouwd door 3 vrijgezelle boeren uit Dalfsen. Welke dat is, dat wordt zaterdag duidelijk.

Heleen Westerman Communicatie en Advies
Projectcoördinator en Historisch Verhalenverteller
Tel: + 31 6 370 46 922
Email: heleen.westerman@yahoo.com

Foto's 2
Zaterdag Historische boerderijen fietstocht - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto
Artikel delen: