BOKKENBERG – STERREBOS – AMSTERDAM – Peter van Dijk van de Bokkenberg kwam vorige week nog even een gelukkig nieuwjaar wensen. Daar hoort natuurlijk een gezellige nieuwjaarsborrel bij, met een lekker potje alcoholvrij bier. Het was fijn om weer even bij te praten, want door de lange en gladde winter was het er niet eerder van gekomen om vanuit Amsterdam deze kant op te komen.
Op tafel verscheen ook nog een dikke gehaktbal met mosterd – de oliebollen van Nieuwjaar waren tenslotte allang op. Het werd zo een ouderwets gezellig samenzijn.
Peter had al langer het plan om met een orkest naar Het Boskamp te komen. Door corona kon dat destijds helaas niet doorgaan. Inmiddels is hij weer volop bezig om het orkest alsnog naar Dalfsen te halen. Het optreden zal nu plaatsvinden bij De Stoomfabriek, omdat Het Boskamp niet meer bestaat.
Afgesproken is dat Willy het optreden tijdig zal promoten via DalfsenNet, zodat iedereen op de hoogte is.
Al met al een mooie start van het nieuwe jaar, met plannen om naar uit te kijken.


