DALFSEN – De dagen worden weer langer. De zon laat zich vaker zien. Het voorjaar hangt in de lucht. Juist in deze tijd van het jaar voelen veel mensen dat ze weer naar buiten willen. Even weg van schermen, agenda’s en alle prikkels van de dag. Want als we eerlijk zijn: de wereld voelt op dit moment voor veel mensen best onrustig.
Het nieuws, de drukte van alledag, verwachtingen op werk en thuis – het kan soms voelen alsof alles maar doorgaat.
Steeds vaker hoor ik mensen zeggen dat hun hoofd eigenlijk nooit meer stil is. En juist daarom is het zo belangrijk om af en toe bewust te vertragen.
De natuur helpt ons daarbij. Buiten zijn, bewegen, frisse lucht, het brengt je automatisch meer in je lijf en minder in je hoofd. Je gaat weer voelen wat er in je leeft en krijgt ruimte om te luisteren naar je eigen innerlijke stem.
Een prachtige manier om dat te doen is middels Mindfulwalk.
Tijdens een Mindfulwalk wandelen we in een rustig tempo in de natuur. Onderweg doen we eenvoudige oefeningen die helpen om uit je hoofd te komen en meer aanwezig te zijn in het moment. Denk aan ademhalingsoefeningen, korte aandachtsoefeningen en momenten van stilte.
Het is geen zweverige activiteit en ook geen zware training. Het is vooral een moment voor jezelf: even uit de drukte stappen en weer landen bij jezelf.
Mijn naam is Ellen Gommers en vanuit mijn praktijk Mijn Innerlijke Reis begeleid ik mensen die vastlopen in de drukte van het leven. Veel van hen voelen dat ze altijd maar doorgaan, terwijl ze diep van binnen verlangen naar meer rust, helderheid en verbinding met zichzelf. In mijn werk zie ik dagelijks hoeveel invloed stress en voortdurende druk kunnen hebben op mensen. Daarom weet ik ook hoe belangrijk het is om regelmatig naar buiten te gaan en te bewegen. De combinatie van natuur, beweging en aandacht werkt ontzettend krachtig.
Dat is de reden dat ik ben gestart met Mindfulwalk in Dalfsen.
Tijdens deze wandelingen ontdekken mensen hoe ze weer kunnen vertragen, hun hoofd tot rust kunnen brengen en opnieuw contact kunnen maken met wat voor hen echt belangrijk is. En het mooie is: je hoeft er niets voor te kunnen. Iedereen kan meewandelen.
De Mindfulwalk vindt momenteel plaats op maandagochtend van 8.30 – 9.30 uur vanaf Station Dalfsen. Omdat de groep net start, is het mogelijk om een keer gratis mee te wandelen om te ervaren of het bij je past.
Daarnaast hoor ik ook graag van mensen wanneer zij liever op een andere dag of tijd zouden willen wandelen. Wanneer er voldoende belangstelling is, start ik een extra groep op een ander moment.
Dus nu de lente eraan komt en de natuur weer tot leven komt, is dit misschien wel het perfecte moment om ook jezelf weer wat meer ruimte te geven.
Trek je wandelschoenen aan, adem de frisse lucht in en loop een stukje met ons mee.
Je bent van harte welkom.
Meer informatie:
www.mindfulwalkdalfsen.nl
Tel: 06 – 122 854 89


