NIEUWLEUSEN – De afgelopen week hebben de lopers van Bos Bedden Loopgroep AG ’85 aan diverse wedstrijden deelgenomen. André Brakke nam deel aan de 4 Mijl van Emmen, waarbij hij meeliep met zijn zoon. Hij liep de 6.4 kilometer in een tijd van 28.33 minuten.
Bij de Loopavond van De Gemzen in Heerde liep Dennis Brandenburg de wedstrijd over 3000 meter in een tijd van 10.13 minuten en werd hiermee eerste bij de Mannen 40+.
Dennis Brandenburg liep bij de Oranjeloop in Nunspeet de 2,5 kilometer in een tijd van 8.16 minuten en was hiermee ruimschoots de snelste deelnemer.
Bij AV Start ’78 in Steenwijk werd de 1e loopavond georganiseerd. Dennis Brandenburg liep de 1500 meter in 4.43,9 minuten.
Zaterdag werd in Nieuwleusen voor de vierde keer de LIV Halve Marathon gelopen. Deze wedstrijd wordt door restaurant LIV in samenwerking met Loopgroep AG ’85 georganiseerd. De deelnemers aan de halve marathon liepen vanaf Restaurant LIV één grote ronde door o.a. het Staphorster Staatsbos om uiteindelijk weer te finishen bij LIV. Naast de vele AG-ers die als vrijwilliger hielpen bij de wedstrijd namen diverse AG-ers deel aan de wedstrijden. Klaas-Jan Hekman liep de 21,1 kilometer in 1.33.15. Mark van der Woude liep zijn eerste halve marathon in 1.37.19, Justin Dunnewind 1.37.52. Peter Dominé liep 1.42.41 en Marloes Bredewold debuteerde op de halve marathon met 1.58.01. Dennis Brandenburg wist de wedstrijd over 4 Engelse Mijlen (6,4 kilometer) winnend af te sluiten met een tijd van 22.25 minuten. John Brinkman verbeterde zijn persoonlijk record met 8 seconden tot 23.36 en werd derde in de categorie Mannen 40+. Michel Wierbos werd met 25.35 minuten eerste in de categorie Mannen 50+. Corina Klomp was met 27.54 minuten de snelste dame en werd hiermee eerste in de categorie Vrouwen 40+. Gerda Akkerman liep 32.02, Klaas Vos 35.24, Jacqueline Visscher debuteerde op de 4EM met 36.59 en Sabine ter Wee-Blanket verbeterde haar persoonlijk record met 1.03 minuut tot 38.43 minuten.
Gerben Boneschansker nam deel aan de 12 Dorpenloop, een estafetteloop van 12 etappes door de Noordoostpolder, met start en finish in Emmeloord. Boneschansker liep de etappe van Emmeloord naar Luttelgeest en liep daarbij de 11,34 kilometer in 43.44 minuten.


