HOONHORST – Vandaag vond de officiële opening van het Sproeifeest plaats. Het programma begon om 18.00 uur met een feestelijke opening, inclusief een ballonknutselaar, een springkussen en het inleveren van kleurplaten.
Zelf was ik er toen nog niet, omdat het nog veel te warm was om te fietsen. Het was immers nog zo’n ruim 35 graden. Tegen 19.30 uur begon het gelukkig al een heel klein beetje af te koelen en werd het ook een stuk drukker. Net als gisteren zag ik een hele stoet mensen vanuit het dorp lopend of fietsend richting het feestterrein gaan.
Om 19.30 uur begon de quiz, gepresenteerd door Jarno Kikkert. Deze duurde tot ongeveer 21.00 uur. Zowel in als buiten de tent was het al gezellig druk. Om 21.00 uur nam DJ Jochem het programma over en zorgde hij voor de muziek. Intussen stond de podiumtent al helemaal vol met de instrumenten voor het liveoptreden voor de avond..
Om 22.00 uur begon de coverband The Euros aan haar optreden. Tegen die tijd zal het ongetwijfeld stampvol zijn geweest en dan komt ook de sfeer er goed in op zo’n jaarfeest.
Morgen is er wel een beetje een aangepast programma vanwege de hitte. Dat kan je hier nog even nalezen. De markt mag in ieder geval niet doorgaan vanwege te weinig schaduw en ook het piratenkoor is vanwege de hitte afgelast.





