DALFSEN – Nikki’s Viert De Zomer is zaterdagavond succesvol van start gegaan. Op het Kerkplein genoten bezoekers van een avond vol muziek, gezelligheid en feest. DJ Yannick de Waard verzorgde de aftrap, waarna de band Jackfire het publiek wist te vermaken met een energieke liveshow.
Jackfire, bestaande uit vier ervaren en talentvolle muzikanten, bracht in hoog tempo een gevarieerd repertoire. De grootste hits volgden elkaar op in verrassende medleys, waarbij zowel Golden Oldies als de nieuwste hits voorbij kwamen. De band combineerde stevige rocktracks met gevoelige ballads en wist het publiek moeiteloos mee te krijgen met bekende meezingers en guilty pleasures.
Nikki’s Viert De Zomer gaat de komende weken verder met nog drie muzikale zaterdagavonden:
1 augustus:
DJ Appie en Millstreet
8 augustus:
DJ Pim Pots
Martin Dams
Peter Beense
Danny de Munk
Wimmie Bouma
Chicco (Oh Oh Den Haag)
15 augustus:
DJ Pim Pots
Juffrouw Jannie
De 3J’s
Met de succesvolle aftrap belooft Nikki’s Viert De Zomer opnieuw een vaste trekpleister te worden voor liefhebbers van live muziek en een gezellige zomeravond in Dalfsen.














