DALFSEN – Het lijkt erop dat het verhaal van de boommarters ten einde is. De boom met de rijpe pruimen is inmiddels helemaal kaalgegeten. De andere boom durven de boommarters blijkbaar niet in te klimmen, omdat daar een kattenwering omheen zit.
De eigenaar van de bomen deed nog een laatste poging om de dieren naar die andere boom te lokken door wat pruimen op de grond te strooien.
Hij zette ook de wildcamera nog een nacht in positie. Rond 02.00 uur verscheen er slechts één boommarter in beeld. Het dier bleef maar een paar minuten en liet de pruimen op de grond onaangeroerd. Misschien kwam hij wel even kijken of de anderen nog zouden komen, maar dat gebeurde blijkbaar niet.
Zou het verhaal van de boommarters hiermee dan echt zijn afgelopen?
De afgelopen week leverde dit bijzondere tafereel mooie verhalen en prachtige beelden op. Heeft u het gemist? Kijk dan nog eens op Dalfsennet en zoek op het woord ‘boommarter’. Het is zeker de moeite waard om de eerdere berichten en het filmpje nog eens terug te kijken. Het heeft DalfsenNet in totaal 15.369 kijkers opgeleverd.


