Jos Jutten brengt folk en sixties-rock in het Grammofoonmuseum - Foto: Hans Keesmaat
Foto: Hans Keesmaat

Jos Jutten brengt folk en sixties-rock in het Grammofoonmuseum

NIEUWLEUSEN – Zanger/gitarist Jos Jutten treedt op zondagmiddag 13 september op in het Nationaal Grammofoonmuseum in Nieuwleusen. Zijn optreden, onder het alias Pheasant Forest, maakt deel uit van het totaalprogramma van de WAK, de Week van Alle Kunsten, die van 12 t/m 26 september plaatsvindt binnen de gemeente Dalfsen.

Jos Jutten is een muzikant uit Hessum die optreedt onder de naam Pheasant Forest. Naast zijn werk in duoverband verzorgt hij ook solo-optredens, waarin hij zijn brede muzikale repertoire volledig tot zijn recht laat komen.

Zijn muzikale voorkeur ligt bij de folkmuziek uit de jaren zestig en zeventig, evenals de rock- en popmuziek die daaruit is ontstaan. Deze invloeden vormen de rode draad in zijn optredens en zorgen voor een warme, herkenbare en authentieke sfeer. Met een uitgebreid en flexibel repertoire weet Jos Jutten zich moeiteloos aan te passen aan verschillende gelegenheden. Of het nu gaat om een intieme setting of een grotere bijeenkomst, hij stemt zijn muziek af op het publiek en de sfeer van het moment. Zijn optredens kenmerken zich door vakmanschap, muzikaliteit en een duidelijke liefde voor tijdloze muziek.

Het optreden begint om 14.00 uur. Inloop vanaf 13.30 uur. Entreeprijs: voorverkoop via internet: 12,50 euro. Kaartverkoop aan de zaal: 14 euro, inclusief een kopje koffie of thee bij binnenkomst.

 

Artikel delen: