NIEUWLEUSEN – Gistermiddag was er een koersbaltoernooi in de spil in Nieuwleusen. De 24e Gemeentelijk Koersbaltoernooi in Kulturhus De Spil in Nieuwleusen is op woensdag 23 september 2026 gewonnen door het team van Lemelerveld 1. De tweede prijs was voor Lemelerveld 2 en de derde prijs voor het team uit Dalfsen.
De 5 teams met elk 6 à 7 spelers werden welkom geheten door de spelleider Job Langbroek, namens Saam Welzijn Dalfsen. Nadat om 13.00 uur de bel klonk konden de eerste teams van start gaan. Er werd gespeeld twee koersbalmatten, elk team speelde 5 wedstrijden van elk 35 minuten.
De wisselbeker werd om 16.30 uur uitgereikt door Wethouder Jan Uitslag namens de Gemeente Dalfsen aan het winnende team uit Lemelerveld. Verder waren er ook bekers voor de 2e en 3e prijs.
Het winnende team uit Lemelerveld mag volgend jaar het toernooi voor de 25e keer organiseren. De middag werd afgesloten met een applaus namens en voor alle deelnemers.
Iedereen kon terugzien op een sportieve en gezellige middag. Het was een geslaagd toernooi.
Foto’s Femmie Smink en verslag Job Langbroek

















