DALFSEN – Vandaag heeft een TV-ploeg van de EO in Dalfsen opnames gemaakt voor het programma Geloof en een Hoop Liefde.
De titel zegt al wat de hoofdmoot is. Nadat bij de haven havenmeester Haroet Baghdasarian vertelde over zijn verleden als Christen in Irak en hoe hij zijn huidige leven in Dalfsen ervaart, ging de ploeg met Gerlof Veldhuis naar de brug, de zwevende kei en de Grote Kerk.
Daarbij was niet zozeer de historie van belang voor de makers, maar wel zijn beleving als Dalfsenaar bij die plaatsen. Intussen werd natuurlijk en passant positieve reclame voor Dalfsen gemaakt. Hoewel de paraplu regelmatig gebruikt moest worden, waren de programmamakers zeer tevreden met de opnames.
De serie uitzendingen – er worden in meerdere dorpen en steden in Nederland opnames gemaakt – worden in september dagelijks uitgezonden op NPO 2.





