Burgemeester bezoekt Toerclub Dalfsen - Foto: eigen geleverde foto
Foto: eigen geleverde foto

Burgemeester bezoekt Toerclub Dalfsen

DALFSEN – Afgelopen vrijdagmiddag heeft onze burgemeester een bezoek gebracht aan de Toerclub Dalfsen ter kennismaking. Het plan was dat zij bij het gemeentehuis zou worden opgehaald om eerst een fietstochtje te maken en  vervolgens naar het clubhuis te gaan.

Maar de weergoden waren ons niet gunstig gezind; wind, regen en lage temperatuur deden ons besluiten niet te fietsen maar direct de beschutting van ons mooie onderkomen op te zoeken. Het was een ontspannen en informatief samenzijn; zij kreeg een goed beeld van het reilen en zeilen van de vereniging; en was ook geïnteresseerd in het tot stand komen van ons clubhuis. Een kort filmpje over de diverse fietstochten die onze leden gemaakt hebben was ook zeker de moeite waard.

Alvorens zij weer afscheid nam kreeg zij, uithanden van de voorzitter, een verenigingsshirt overhandigd ; zij was hier zichtbaar door verrast en ook blij mee!

Haar bezoek werd erg gewaardeerd!

Foto 1
Artikel delen: