DALFSEN – het Polletje, de Zonnige Kant, de Smidshof, K.b.s. de Polhaar, Polhaar+ . Na 40 jaar met veel enthousiasme werkzaam te zijn geweest in het RK Onderwijs te Dalfsen gaat morgen (maandag 24 augustus) de laatste werkweek in voor (juf) Ineke Flierhuis.
Ineke heeft zelf basisonderwijs gevolgd op de St. Aloysiusschool. Na de Kweekschool (tegenwoordig PABO) startte haar onderwijscarrière op diezelfde lagere school waarvan de naam inmiddels was gewijzigd in RK basisschool de Smidshof en in 1990 bij de verhuizing naar de huidige locatie in Kbs de Polhaar.
In een aantal gevallen hebben zelfs drie generaties leerlingen bij haar in de klas gezeten.
Op vrijdag 28 augustus gaat Ineke met pensioen en wordt op feestelijke wijze afscheid van haar genomen. Van 14.30 tot 15.30 uur is er gelegenheid (met in acht neming van de coronaregels) afscheid van Ineke te nemen op de Polhaar aan de van Ittersumstraat 7 in Dalfsen.


