IJSSELLAND – Evenementen weer toegestaan. Het gaat goed in onze regio. Het lage aantal besmettingen en het vlotte vaccineren
zorgen voor steeds meer mogelijkheden. Organisaties kunnen kiezen voor een evenement met toegangsbewijzen of zonder toegangsbewijzen, waarbij één bezoeker per 5 m² is toegestaan.
Met coronatoegangsbewijzen mogen per 30 juni vergunnings- en meldingsplichtige evenementen met 100% van de bezoekerscapaciteit weer worden georganiseerd. Per 25 juli zijn ook meerdaagse evenementen weer toegestaan. Uiteraard zijn er voorwaarden van kracht. Welke dat zijn lees je op onze website.
Laten we binnen de nog geldende regels genieten van de mogelijkheden. Op deze manier gaan we samen een prachtige zomer tegemoet


