DALFSEN – Tijdens de persconferentie van minister Kuipers zijn versoepelingen aangekondigd. Veel maatregelen zijn al ingegaan. Tegelijkertijd hebben we nog steeds te maken met hoge besmettingscijfers en zien we ook hoge uitvalcijfers door ziekte en quarantaine in de huisartsenzorg. Het is een flinke kluif voor veel praktijken om de roosters rond te krijgen en de zorg zo goed mogelijk te kunnen blijven bieden.
Vanwege het belang om de zorg overeind te houden en om kwetsbare mensen te beschermen, adviseert de LHV (Landelijke Huisartsen Vereniging) om binnen de huisartsenpraktijken preventief mondneusmaskers te blijven dragen, zowel door de zorgverleners als patiënten.
Gezien bovenstaande verzoekt de Groepspraktijk Huisartsen Dalfsen bezoekers/ patiënten om voorlopig nog een mondneusmasker te blijven dragen.


