DALFSEN – Graffiti, wie veroorzaakt deze vervuiling. Helaas zijn spuitbussen overal verkrijgbaar, ook voor hen met minder goede bedoelingen. Vanmorgen dit aangetroffen op het informatiepaneel van Landgoed Den Berg aan de Papenallee. Dit kan je als schilder zo niet laten zitten, dus zelf vanmorgen gelijk actie ondernomen.
Verwijderen met water geen optie, dan maar proberen met verschillende verdunning en oplosmiddelen. Als eerste de minst agressieve middelen in volgorde. Ik heb alles van thuis opgehaald.
Spiritus, terpentine, en wasbenzine, geen resultaat.
Dan laatste mogelijkheid was Thinner ofwel cellulose verdunning. Voorzichtig kijken of dit de ondergrond niet oplost. Dat was niet het geval, niets aangetast..
In elk geval kreeg ik met grondig poetsen de graffiti er weer af en is het bord weer als nieuw, mooi schoon en glanzend opgepoetst.
WvdV
Dus naast natuurliefhebber en actieve vrijwilliger van DalfsenNet ook goed voor de samenleving. Dat mag best wel eens gezegd worden. Red.








