Boerderij met een glimlach biedt kleinschalige dagbesteding aan!

Boerderij met een glimlach biedt kleinschalige dagbesteding aan!

LAAG ZUTHEM – Heeft u het al gehoord? Boerderij met een glimlach is een nieuw, kleinschalig zorginitiatief en biedt dagbesteding voor mensen met psychiatrische problemen.

Bij Boerderij met een glimlach draait het om kleinschaligheid en persoonlijke aandacht. De cliënt met zijn behoeften en wensen staat centraal. Hierbij is het uitgangspunt dat de cliënt goed en geliefd is zoals hij (of zij) is. Alles wat er gedaan wordt, is er op gericht hier aan bij te dragen en dit te versterken. De cliënt mag zijn wie hij is en er moet niets. Er wordt aangesloten bij wat de cliënt kan, wil en waar hij voor openstaat.

Boerderij met een glimlach biedt kleinschalige dagbesteding aan. Maximaal 3 dagen in de week van 09.00 – 15.00 uur is er ruimte voor 3 á 4 cliënten. De dagbesteding vindt plaats vanuit de keuken van de boerderij van Pros en Jolanda Veldman, waar we de dag beginnen aan de keukentafel en met elkaar overleggen hoe de cliënt de dag wil besteden. De begeleiding vindt plaats vanuit onze thuissituatie en is hierdoor huiselijk en persoonlijk. Doordat we landelijk op een boerderij wonen, zijn de mogelijkheden zeer divers en hierbij heeft de cliënt zelf de regie.

Bent u geïnteresseerd of weet u iemand die hierin geïnteresseerd zou kunnen zijn, kijk dan voor meer informatie en contactgegevens op www.boerderijmeteenglimlach.nl en Jolanda hoort graag van u!

Artikel delen: